Een klassiek ontwerp heeft Kroonluchter Ann-Kathrin 3. Sierlijke vormen met een semi transparantie zwarte lampenkap er overheen waardoor hij ook prima in een modern interieur past. De stof (organza) die gebruikt is voor de kap is niet strak gespannen, maar geplooid wat een speciaal effect geeft. Het glas kristal maakt het plaatje compleet, zeker omdat het deels onder de kap uit hangt.
De kroonluchter is vrij klein van stuk. De lamp is opgebouwd uit drie armen. Je maakt de look helemaal compleet door te kiezen voor één van de verschillende kaarslampen. Je tovert binnen een oogwenk jouw woning om in een persoonlijk kasteel!
De lamp heeft een diameter van 38 cm en een hoogte van 140 cm. De totale hoogte kun je bij de installatie eventueel nog inkorten.
Je maakt de lamp af met 3 kleine lichtbronnen met een E14 fitting (ieder max. 60 Watt), deze moeten wel nog los bijbesteld worden. De lamp is dimbaar met een externe dimmer (dimmer niet inbegrepen).
Haal sfeer in huis met de Ann-Kathrin 3!
QAZQA helpt iedereen om zijn eigen stempel op zijn project te zetten. Onze interieurproducten zijn niet exclusief. Toch maakt de toepassing hiervan een interieur uniek. Welke stijl je ook wil: QAZQA helpt het te realiseren. Jij gelukkig? Nou, wij ook.
We weten bij QAZQA waar we mee bezig zijn. Elke levering brengen wij tot een goed eind. Doordat we alles in eigen beheer hebben, is dat ook mogelijk. We zorgen dat je op zakelijke wijze net zo makkelijk kan bestellen als consument. Snel en simpel: vandaag besteld, morgen in huis! Het gewenste effect? Tevreden mensen, geen ontevreden gezichten.
Heb je jouw product gevonden in ons assortiment? Geweldig! Heb je er nog bepaalde vragen over? Shoot! Wij helpen jou graag.
Heb je vragen over bepaalde producten uit ons assortiment of een algemene vraag? Onze projectmanager helpt jou graag! Je kan hem bereiken op 088 101 2500 ()